Vaaka elektroninen NWS 30K
Tavaramerkki: Dini Argeo
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 14-30
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
NWS 15K elektroninen vaaka Polsinelli
NWS 15K elektroninen vaaka tarkkaan punnitsemiseen 15 kg asti.
Usein kysytyt kysymykset tästä tuotteesta
Mitkä ovat tämän mittakaavan tärkeimmät sovellukset panimossa tai viininvalmistuksessa?
Kuinka kauan ladattava akku kestää yhdellä latauksella?
Onko ruostumaton teräslevy irrotettavissa puhdistusta varten?
Voidaanko tämä vaaka virallisesti kalibroida kaupalliseen käyttöön?
Mitä painontarkistustoiminto kahdella kynnysarvolla tekee?
| application_area | small production, industrial |
| calibratable | yes |
| display_type | digital |
| manufacturer_phone | +39 0536 843418 |
| material | stainless steel |
| measurement_accuracy | 0.05 g |
| measurement_range | 0–15 kg |
| package_depth | 370 |
| package_height | 130 |
| package_length | 310 |
| power_supply | 230V |
| Paino (kg) | 3.700000 |
| Korkeus (m) | 0.37 |
| Leveys (m) | 0.13 |
| Pituus (m) | 0.31 |


















