Katilas 50L CLAMP motorizuotas nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
50 L TRI-CLAMP nerūdijančio plieno motorizuotas katilas yra idealus įrankis gamybai aludarystės, maisto ir farmacijos sektoriuose, kur reikalingas kokybiškas produktas, taip pat tinkamas naudojimui namuose.
Pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno (AISI 304), kuris garantuoja puikų cheminį stabilumą, 50 L CLAMP motorizuotas katilas išsaugo produkto juslines savybes.
Storas dangtis, pritvirtintas prie katilo nerūdijančio plieno kabliais, užtikrina tinkamos temperatūros palaikymą, taip pat dėl maišymo menčių, kurios palaiko produktą nuolatiniame judėjime 220 V 0,09 kW varikliu su reduktoriumi.
Standartiškai komplektuojamas su TRI-CLAMP greitojo sujungimo sistema, kurią sudaro DN25 CLAMP 1" 1/2 nerūdijančio plieno vožtuvas su PG 20 nerūdijančio plieno žarnos antgaliu, tarpinės ir CLAMP spaustuvai. Pagrindinės sistemos savybės yra paprastas montavimas ir išmontavimas be įrankių bei lengvas valymas dėl lygių sujungimų. 50 L katilas taip pat aprūpintas profesionalios kokybės analoginiu termometru su zondu, skirtu lengvai kontroliuoti produkto gaminimo temperatūrą, dangčiu su nerūdijančio plieno rankenėle ir rankenomis.
Techniniai duomenys: Medžiaga: AISI 304 nerūdijantis plienas. Variklis: 220V 0,09kW. Reduktorius: 28 aps./min. Vidinis skersmuo: 455mm. Aukštis: 370mm. Sienelės storis: 1mm. Dugno storis: 1,5mm.
Įspėjimai: AISI 304 nerūdijantis plienas NĖRA tinkamas indukcinėms šildymo sistemoms.
Dažnai užduodami klausimai apie 50L TRI-CLAMP motorizuotą katilą
Kas yra TRI-CLAMP sistema ir kokie jos privalumai?
Ar šį katilą galima naudoti ant indukcinės viryklės?
Kokia maišymo menčių ir reduktoriaus paskirtis?
Kokie priedai yra standartinėje komplektacijoje?
Kokie yra katilo vidiniai matmenys?
| application_area | home, small production, industrial |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.09 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 28 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve, TRI-CLAMP 1 1/2" |
| Svoris (kg) | 25.0 |
| Aukštis (m) | 0.53 |
| Plotis (m) | 0.455 |
| Ilgis (m) | 0.48 |













