Katilas 50L motorinis Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Katilas 50L motorinis Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
50L TRI-CLAMP motorizuotas nerūdijančio plieno katilas su dažnio keitikliu yra idealus įrankis alaus, maisto ir farmacijos sektorių gamybai, kur reikalingas kokybiškas produktas, taip pat tinka naudojimui namuose.
Pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno (AISI 304), kuris užtikrina puikų cheminį stabilumą, 50L CLAMP motorizuotas katilas išsaugo produkto organoleptines savybes.
Storas dangtis, pritvirtintas prie katilo nerūdijančio plieno kabliais, užtikrina tinkamos temperatūros palaikymą, taip pat dėl maišymo menčių, kurios nuolat judina produktą maišymo varikliu. Variklis turi reduktorinį variklį su dažnio keitikliu, kuris leidžia reguliuoti sukimosi greitį nuo 6 iki 42 aps./min ir keisti sukimosi kryptį per patogų valdymo skydelį su skaitmenine klaviatūra.
Standartiškai komplektuojama TRI-CLAMP greito sujungimo sistema, kurią sudaro DN25 CLAMP 1" 1/2 nerūdijančio plieno vožtuvas su PG 20 nerūdijančio plieno žarnos antgaliu, tarpinės ir CLAMP spaustukai. Pagrindinės savybės – lengvas surinkimas ir išrinkimas be įrankių bei lengvas valymas dėl lygių sujungimų. 50L katilas taip pat turi profesionalų analoginį termometrą su zondu patogiai produkto virimo temperatūros kontrolei bei dangtį su nerūdijančio plieno rankenėle ir rankenomis.
Savybės:
- Medžiaga: nerūdijantis plienas 18/10 (AISI 304)
- Nerūdijančio plieno rankenos
- Sutvirtintas nerūdijančio plieno dangtis su nerūdijančio plieno kabliais
- Vienfazis 220 V variklis su ekranu
- Galios sąnaudos: 0,18 kW
- Reduktorinis variklis 1:50 su dažnio keitikliu: reguliuojamas greitis nuo 6 iki 42 aps./min
- Nerūdijančio plieno maišymo mentys
- CLAMP 1" 1/2 nerūdijančio plieno vožtuvas
- CLAMP 1" 1/2 nerūdijančio plieno žarnos jungtis PG20
- Nerūdijančio plieno jungtis CLAMP 1" 1/2
- Nerūdijančio plieno dvigubi sujungimo spaustukai CLAMP 1" 1/2
- CLAMP tarpinės
- Profesionalus analoginis termometras
- Nerūdijančio plieno termometro apsauga
- Vidinis skersmuo: 455 mm
- Aukštis: 370 mm
- Bendri matmenys su varikliu: 525 x 605(a) mm
- Sienelės storis: 1 mm
- Dugno storis: 1,5 mm
Įspėjimai: Mūsų katilai pagaminti iš AISI 304 nerūdijančio plieno, todėl jie NETINKA indukcinio šildymo sistemoms.
Dažniausiai užduodami klausimai apie 50L motorizuotą Tri-Clamp katilą
Iš kokios medžiagos pagamintas katilas?
Ar tinka indukcinei viryklei?
Ar galima reguliuoti maišymo greitį?
Kas yra TRI-CLAMP jungimo sistema?
Kokios yra pagrindinės naudojimo sritys?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter (adjustable) |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with hooks |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve, TRI-CLAMP 1" 1/2" |
| Svoris (kg) | 25.0 |
| Aukštis (m) | 0.605 |
| Plotis (m) | 0.455 |
| Ilgis (m) | 0.525 |
319,00 €














