Kyld Konditori Skåp, Ventilerad Konditori (FORCAR REFRIGERATION) 740x990mm G-PA800BT
EAN: 8050247101611
Varumärke: FORCAR REFRIGERATION
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
12,04 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 74.0 × 99.0 × 201.0 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 76.5 × 101.5 × 220.0 cm |
| Förpackningsvolym | 1.708 m³ |
| Nettovikt | 152.0 kg |
| Bruttovikt | 178.0 kg |
| Spänning | 230.0 V |
| Fas | 1N |
| Frekvens | 50.0 Hz |
| Effekt | 700 W |
| Köldmedium | R290 |
| Kyltyp | ventilerad |
| Avfrostningstyp | automatisk |
| Kapacitet | 737 |
| Energiklass | D |
| Isolering | 60 mm |
| Max arbetstemperatur | +32°C / 55%HR |
| Innermått | 624 x 846 x 1396(h) mm |
| Material | rostfritt stål AISI 304 |
| Tillbehör | 10 par skenor |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | CN |
| Vikt (kg) | 152 |
| Höjd (m) | 20.1 |
| Bredd (m) | 9.9 |
| Längd (m) | 7.4 |






