Kylda konditoriidiskar, Ventilerad (FORCOLD) 1510x800mm G-PA2200TN-FC
EAN: 8050247101567
Varumärke: FORCOLD
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
12,83 €/Kg
| Tekniska specifikationer | |
|---|---|
| Maskinmått (L×B×H) | 151.0 × 80.0 × 580/950 cm |
| Förpackningsmått (L×B×H) | 154.0 × 83.0 × 98.0 cm |
| Förpackningsvolym | 1.124 m³ |
| Nettovikt | 92.0 kg |
| Bruttovikt | 106.0 kg |
| Spänning | 230.0 V |
| Fas | 1N |
| Frekvens | 50.0 Hz |
| Effekt | 275.0 W |
| Arbetstemperatur | -2°C / +8°C |
| Köldmedium | R600a |
| Kyltyp | ventilerad |
| Avfrostningstyp | automatisk |
| Kapacitet | 390 |
| Energiklass | C |
| Isolering | 60.0 mm |
| Max arbetstemperatur | +32°C / 55%HR |
| Innermått | 1052 x 630 x 580(h) mm |
| Material | rostfritt stål AISI 304 |
| Tillbehör | 2 galler 600 x 400 mm + 2 pair of slides |
| Certifieringar | CE |
| Ursprungsland | CN |
| Vikt (kg) | 92 |
| Höjd (m) | 0.4 |
| Bredd (m) | 8 |
| Längd (m) | 15.1 |






