Multipurpose Plastic Serveringsvagnar (FORCAR MULTISERVICE) 1020x500mm
EAN: 8050164583552
Varumärke: FORCAR MULTISERVICE
Enhet: st
Lagersaldo: Förbeställning
Leveranstid (dagar): 30-90
![]()
- Fri frakt till paketterminaler för beställningar över 200 €, med undantag för skrymmande varor, varor som väger över 20 kg och projekterbjudanden.
- Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
- På grund av snabba förändringar i inköpspriserna är det endast beställda produkter som har ett förutsägbart pris – det slutliga priset kan komma att ändras. Priserna inkluderar moms (24 %). Om produkten kräver installation, se till att beställa en specialist för att installera den!
8,93 €/Kg
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Seadme mõõdud (P×L×K) | 102.0 × 50.0 × 96.0 cm |
| Pakendi mõõdud (P×L×K) | 95.0 × 52.0 × 25.0 cm |
| Pakendi maht | 0.124 m³ |
| Netokaal | 14.0 kg |
| Brutokaal | 16.0 kg |
| Max koormus | 40.0 kg |
| Riiulid | 3 |
| Sertifikaadid | CE |
| Päritolumaa | CN |
| Vikt (kg) | 14 |
| Höjd (m) | 9.6 |
| Bredd (m) | 5 |
| Längd (m) | 10.2 |






