Elektripump P30 A.T. inverteriga
Kaubamärk: Polsinelli
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 14-30

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
29,90 €/Kg
Elektripump P30 A.T. inverteriga
Toidukõlblik elektripump P30 A.T. sagedusmuunduriga
P30 AT ekstsentrikkruvi-elektripump sagedusmuunduriga koosneb mootorist, sisemisest rootorist ning praktilisest ratastega ja käepidemega kärust, mis muudab transportimise lihtsaks. See on seade, mis on mõeldud toiduvedelike pumpamiseks ka kõrgetel temperatuuridel, ideaalne veini-, oliiviõli-, õlle- ja piimatootjatele. P30 AT elektripump sagedusmuunduriga ei mõjuta kuidagi transporditavate toodete organoleptilisi omadusi, järgides D.M. 21/03/73 standardeid. Rootorit käitab 0,55 kW kolmefaasiline 4P elektrimootor, kiiruse vahemik 10 kuni 2000 p/min, mis tagab tootlikkuse 2 kuni 42 hl/tunnis. Sagedusmuundur on kasulik mootori kiiruse, pöördemomendi ja kiirenduse juhtimiseks ning seadme energiakulu optimeerimiseks.
Tehnilised andmed
- Toide 220 V (50 Hz)
- 0,55 kW 4P kolmefaasiline mootor
- IP65 ühefaasiline sagedusmuundur ja servo-ventilatsioon
- 10-2000 p/min (2-42 hl/tunnis)
- Pumba korpus AISI 304 roostevabast terasest
- Sisse-/väljalase: DIN32 Ø30 mm voolikuotsaga
- Maksimaalne töötemperatuur 80°C
Sagedased küsimused P30 A.T. elektripumba kohta
Milliseid vedelikke saab P30 A.T. pumbaga pumbata?
Milline on sagedusmuunduri eelis?
Kas pump sobib toiduga kokkupuuteks?
Millised ühendused on pumbal?
Millist toidet on vaja?
| application_area | industrial |
| automation_type | inverter |
| certifications | D.M. 21/03/73 |
| flow_rate | 200-4200 l/h |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.55 kW |
| power_supply | 220V (50Hz) three-phase |
| productivity_output | 2-42 hl/hour |
| product_compatibility | wine, olive oil, beer, milk |
| rotation_speed | 10-2000 rpm |
| temperature_range | 80 |
| Kaal (kg) | 100.000000 |
| Kõrgus (m) | 0.9 |
| Laius (m) | 0.4 |
| Pikkus (m) | 0.6 |










