Elektrooniline kaal NWS 30K Polsinelli
Kaubamärk: Dini Argeo
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 30-90

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
Kirjeldus
Elektrooniline kaal NWS 30K
Elektrooniline kaal NWS 30K on ideaalne lahendus nii keerukate tööstusrakenduste kui ka väiketootja jaoks, kes vajab multifunktsionaalset, kompaktset ja kaasaskantavat seadet. Sobib nii kontrollkaalumiseks kui ka tükkide loendamiseks.
Tehnilised andmed:
- Maksimaalne kandevõime: 30 kg
- Rohelise taustavalgusega LCD-ekraan 6 numbrikohaga, 28 mm
- Mehaaniline veekindel klaviatuur helisignaaliga, 8 klahvi
- Roostevabast terasest plaat, mõõtmed 218x267 mm
- Loodimull ja reguleeritavad jalad
- Sisemine laetav 4Vdc aku (autonoomia u 100 h) ja 230Vac - 5Vdc toiteplokk (EU pistik)
- Pakendi mõõtmed: 310x130x370 mm
- Kaal: u 3,7 kg
Tellimisel:
- Kalibreerimisteenus koos vastava sertifikaadiga
Omadused:
- Tükkide loendamine
- Protsentuaalne kaalumine
- Kaalukontroll kahe lävega, helisignaaliga
- kg/lb teisendamine
- Kaalumisfiltri valik
- Nullimine
- Nulli jälgimine
- Poolautomaatne taareerimine
- Digitaalne kalibreerimine
- Taustavalguse aktiveerimine
- Tühja aku hoiatus
Loendamise andmed:
- Sisemine tundlikkus: 0,1 g
- Min lubatud ühiku kaal: 5 g
- Jaotus: 10 g
| application_area | small production, industrial |
| calibratable | yes |
| display_type | digital |
| manufacturer_phone | +39 0536 843418 |
| material | stainless steel |
| measurement_accuracy | 0.1 g |
| measurement_range | 0 - 30 kg |
| package_depth | 370 |
| package_height | 130 |
| package_length | 310 |
| power_supply | 230V |
| Kaal (kg) | 3.700000 |
| Kõrgus (m) | 0.37 |
| Laius (m) | 0.13 |
| Pikkus (m) | 1 |










