Kärryt varten raskas kuljetus (FORCAR MULTISERVICE) 610x1220mm CPB1474
EAN: 8050164583712
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
17,81 €/Kg
Kärryt varten raskas kuljetus (FORCAR MULTISERVICE) 610x1220mm CPB1474
Raskaiden kuljetusten kärry. Alumiininen alusta – irrotettava kahva – pyörät ø 140 mm, 2 kiinteää jarrullista.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 61.0 × 122.0 × 90.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 68.5 × 25.5 × 108.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.188 m³ |
| Nettopaino | 16.0 kg |
| Bruttopaino | 17.5 kg |
| Max kuorma | 200.0 kg |
| Lisävarusteet | 1 handle |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 16 |
| Korkeus (m) | 9 |
| Leveys (m) | 12.2 |
| Pituus (m) | 6.1 |






