Kaupallinen Sekoitin Sekoitin BL020 (EASYLINE) 200x260mm
EAN: 8055385435024
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
Kaupallinen Sekoitin Sekoitin BL020 (EASYLINE) 200x260mm
Smoothie-tehosekoitin – 2 l leksaaniastia – turvakytkin – 4-teräinen teräsveitsi – kannen lisäysaukko. BL020S: muovikotelo – kaksivaihteinenmoottori – 4 ohjelmaa (8-12-30-60") – hidas ja nopea "pulse" – jäämurskauspainike.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 20.0 × 26.0 × 52.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 33.0 × 26.0 × 53.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.045 m³ |
| Nettopaino | 5.0 kg |
| Bruttopaino | 6.0 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 1500 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 28000 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 5 |
| Korkeus (m) | 5.2 |
| Leveys (m) | 2.6 |
| Pituus (m) | 2 |






