Laundry Kärryt (FORCAR MULTISERVICE) CA1505
EAN: 8050624429710
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
15,48 €/Kg
Laundry Kärryt (FORCAR MULTISERVICE) CA1505
Pyykinkäsittelyvaunu. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko – laminaattihyllyt – paloturva kangaspussi mukana – kummiset iskunvaimentimet – moniasentoiset pyörät ø 125 mm.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 70/100 × 50.0 × 123.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 60.0 × 25.0 × 120.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.18 m³ |
| Nettopaino | 29.0 kg |
| Bruttopaino | 31.0 kg |
| Hyllyt | 4 |
| Lisävarusteet | 1 folding arm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | IT |
| Paino (kg) | 29 |
| Korkeus (m) | 12.3 |
| Leveys (m) | 5 |
| Pituus (m) | 0.6 |






