Mallasmylly Derby 15-22 1,5kW 380V
Tavaramerkki: Engl
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 7-45
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
226,82 €/Kg
Mallasjauhin Derby 15-22 1.5kW 380V
Käyttö: Ammattimainen jauhin mallaan, jyvaille.
Jännite: 230 V
Usein kysytyt kysymykset
Mitä viljoja tällä myllyllä voidaan jauhaa?
Mallasmylly on suunniteltu maltaiden, viljan ja muiden kasvien murskaamiseen. Erityisen sopiva maltaiden valmisteluun oluen panimokäyttöön.
Voidaanko jauhatuksen karkeutta säätää?
Kyllä, useimmissa myllyissä on säädettävä jauhatusaste halutun karkeuden saavuttamiseksi.
Mikä on kapasiteetti?
Kapasiteetti riippuu mallista. Tarkat tiedot löytyvät tuotekuvauksesta.
| application_area | industrial |
| certifications | CE |
| material | stainless steel AISI 304 |
| power_consumption | 1.5 kW |
| power_supply | 380V |
| productivity_output | 200 kg/h |
| product_compatibility | grain, cereals, fruit |
| Paino (kg) | 22.0 |
| Korkeus (m) | 0.4 |
| Leveys (m) | 0.4 |
| Pituus (m) | 0.6 |







