Mehupuristin (EASYLINE) 220x310mm SACJ4
EAN: 8050164586843
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
23,80 €/Kg
Mehupuristin (EASYLINE) 220x310mm SACJ4
Sitruspuristimet. Sähköinen sitruspuristin pinnoitetusta alumiiniseoksesta – irrotettava muoviastia, suodatin, roiskelevy ja puristinyksikkö – kolminkertainen puristinyksikkö.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 22.0 × 31.0 × 34.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 31.0 × 22.0 × 36.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.024 m³ |
| Nettopaino | 5.0 kg |
| Bruttopaino | 5.5 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 180 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 1800 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 5 |
| Korkeus (m) | 3.4 |
| Leveys (m) | 3.1 |
| Pituus (m) | 2.2 |






