Multipurpose Plastic Tarjoilukärryt (FORCAR MULTISERVICE) 1020x500mm
EAN: 8050164583552
Tavaramerkki: FORCAR MULTISERVICE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
8,93 €/Kg
Multipurpose Plastic Tarjoilukärryt (FORCAR MULTISERVICE) 1020x500mm
Monikäyttöinen muovinen tarjoilukärry.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 102.0 × 50.0 × 96.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 95.0 × 52.0 × 25.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.124 m³ |
| Nettopaino | 14.0 kg |
| Bruttopaino | 16.0 kg |
| Max kuorma | 40.0 kg |
| Hyllyt | 3 |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 14 |
| Korkeus (m) | 9.6 |
| Leveys (m) | 5 |
| Pituus (m) | 10.2 |






