Katel 200L mootoriga inverteriga roostevaba teras
Kaubamärk: Polsinelli
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 14-30

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
Professionaalne mootoriga 200L meskimiskeetel
Kasutus: Professionaalne mootoriga 200-liitrine roostevabast terasest keedukeetel on loodud õlle meskimisprotsesside jaoks suurepärase tootekvaliteedi saavutamiseks.
Omadused
Valmistatud AISI 304 roostevabast terasest paksu põhjaga ühtlase temperatuuri hoidmiseks. Reduktormootor inverteriga võimaldab reguleerida pöörlemiskiirust 6 kuni 42 p/min pöörlemissuuna muutmisega digitaalse juhtpaneeli kaudu. Sisaldab professionaalset analoogtermomeetrit, paksu kaant roostevabade haakidega, 1" roostevabast terasest kraani, roostevabast terasest käepidemeid ja integreeritud termomeetri kaitset.
Tehnilised andmed
- Maht: 200L
- Materjal: AISI 304 (18/10 roostevaba teras)
- Sisemine läbimõõt: 630mm
- Kõrgus: 680mm
- Üldmõõtmed mootoriga: 700 x 905(k) mm
- Põhja paksus: 1.5mm
- Seina paksus: 1mm
- Mootor: ühefaasiline 220V, 0.18kW
- Reduktormootor 1:50 inverteriga: 6-42 p/min reguleeritav kiirus
- Pöörete arv: 6 rpm
Hoiatused: EI sobi induktsiooniküttesüsteemidele.
Sagedased küsimused mootoriga 200L keedukeetli kohta
Keeran kraani lõpuni sisse, kuid see ei jää sirgeks. Kuidas seda parandada?
Kas saan seda keetlit kasutada induktsioonpliidil?
Mis on mootori maksimaalne pöörlemiskiirus?
Kas keetel on valmistatud toiduainetega kokkupuutest sobivast terasest?
Millised on üldmõõtmed koos mootoriga?
| application_area | small production |
| automation_type | inverter-controlled gear motor |
| certifications | CE |
| display_type | analog |
| lid_type | thick stainless steel lid with stainless steel hooks |
| material | stainless steel 304 |
| package_depth | 700 |
| package_height | 905 |
| package_length | 700 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| product_compatibility | beer mashing |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 tap, 1" stainless steel, positioned at bottom |
| Kaal (kg) | 100.0 |
| Kõrgus (m) | 0.68 |
| Laius (m) | 0.63 |
| Pikkus (m) | 0.7 |
















