Mehupuristin (EASYLINE) 340x200mm SACJ5
EAN: 8050164586850
Tavaramerkki: EASYLINE
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 30-90
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
27,09 €/Kg
Mehupuristin (EASYLINE) 340x200mm SACJ5
Sitruspuristimet. Sähköinen sitruspuristin pinnoitetusta alumiiniseoksesta – irrotettava muoviastia, suodatin, roiskelevy ja puristinyksikkö – kolminkertainen puristinyksikkö.| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Laitteen mitat (P×L×K) | 34.0 × 20.0 × 42.0 cm |
| Pakkauksen mitat (P×L×K) | 36.0 × 26.0 × 46.0 cm |
| Pakkauksen tilavuus | 0.042 m³ |
| Nettopaino | 5.5 kg |
| Bruttopaino | 6.5 kg |
| Jännite | 230.0 V |
| Vaihe | 1N |
| Taajuus | 50.0 Hz |
| Teho | 180 W |
| Pistoketyyppi | SCHUKO PLUG |
| Nopeus | 1800 rpm |
| Sertifikaatit | CE |
| Alkuperämaa | CN |
| Paino (kg) | 5.5 |
| Korkeus (m) | 4.2 |
| Leveys (m) | 2 |
| Pituus (m) | 3.4 |






