Siivilä Robot Coupe C80 ammattimainen
Tavaramerkki: Robot Coupe
Yksikkö: kpl
Varastotilanne: Ennakkotilattavissa
Toimitusaika (päivä): 14-30
Ilmainen toimitus pakettiterminaaleihin yli 200 euron tilauksille, lukuun ottamatta suurikokoisia tuotteita, yli 20 kg painavia tuotteita ja projektitarjouksia. - Ilmainen kuriiritoimitus yli 400 euron tilauksille, paitsi kuormalavoilla toimitettavat lähetykset ja projektitarjoukset. Toimitusaika 3–6 työpäivää
- Ostohintojen nopeiden muutosten vuoksi vain tilatut tuotteet ovat hinnaltaan ennustettavissa – lopullinen hinta voi muuttua. Hinnat sisältävät arvonlisäveron (24%). Jos tuote vaatii asennusta, muista tilata asennus ammattilaiselta!
190,00 €/Kg
Robot Coupe C80 ammattimainen seulakone
Käyttö: Robot Coupe C80 kompakti pöytämallinen seula- ja siemenenpoistokone on suunniteltu ammattimaiseen ruoanvalmistukseen — täydellinen kastikkeiden, soseiden, vihannes- ja hedelmämoussien, liemien ja kalakeittojen valmistukseen. Erottaa siemenet, kivet, kuidut ja ruodot murskaamatta, estäen kitkerän maun.
Ominaisuudet
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä
- Asynkronimoottori, 650W teho, yksivaiheinen 230V
- Jatkuva tuotteen syöttö ja jäänteiden poisto
- Nopeus: 1500 rpm
- Kapasiteetti: 60 kg/tunti
- Sisältää seulan 1mm rei'illä
Tekniset tiedot
- Mitat: 610 x 360 x 540h mm
- Paino: 21 kg
- Materiaali: Ruostumaton teräs (kulho, moottoriyksikkö, kori)
- Pöytämalli
Usein kysyttyä Robot Coupe C80:stä
Mitä ruokia Robot Coupe C80:llä voi käsitellä?
Mikä on koneen tuntikapasiteetti?
Mikä on seulan reikäkoko?
Soveltuuko kone jatkuvaan ammattikäyttöön?
Mitä virtalähdettä vaaditaan?
| filtration_precision | 1 |
| manufacturer_phone | +33 1 43 98 88 33 |
| material | stainless steel |
| power_consumption | 650 W |
| power_supply | 230V |
| productivity_output | 60 kg/h |
| rotation_speed | 1500 |
| Paino (kg) | 21.000000 |
| Korkeus (m) | 0.54 |
| Leveys (m) | 0.36 |
| Pituus (m) | 0.61 |







