Katel 150L mootoriga Tri-Clamp inverteriga roostevaba teras
Kaubamärk: Polsinelli
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 14-30

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
150L TRI-CLAMP roostevabast terasest mootoriga paak inverteriga on ideaalne tööriist õllepruulimise, toiduainete- ja farmaatsiatööstuse tootmiseks, kus nõutakse kvaliteetset toodet, ning sobib ka koduseks kasutuseks.
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, 150L CLAMP mootoriga paak säilitab toote organoleptilised omadused.
Roostevabade konksudega paagi külge kinnitatud paks kaas tagab õige temperatuuri säilimise, tänu ka meskimise labadele, mis hoiavad toote pidevas liikumises segistimootori abil, mis on varustatud reduktormootoriga inverteriga, võimaldades reguleerida pöörlemiskiirust 6 kuni 42 p/min ja pöördumissuunda muuta mugava digitaalse klaviatuuriga juhtpaneeli kaudu.
Standardvarustuses on TRI-CLAMP kiirühendussüsteem, mis koosneb DN25 CLAMP 1"1/2 roostevabast terasest klapist, PG20 roostevabast voolikuliitmikust, tihenditest ja CLAMP klambritest. Selle süsteemi peamised omadused on lihtne kokkupanek ja lahtivõtmine ilma tööriistadeta ning lihtne puhastamine tänu siledatele ühenduskohtadele.
Omadused: AISI 304 roostevaba teras, roostevabad käepidemed, tugevdatud roostevaba kaas konksudega, ühefaasiline 220V mootor ekraaniga, reduktormootor 1:50 inverteriga (reguleeritav kiirus 6-42 p/min), roostevabad meskimise labad, CLAMP 1"1/2" roostevaba klapp, professionaalne analoogtermomeeter roostevaba kaitsega.
Tehnilised andmed: Materjal: AISI 304. Maht: 150L. Võimsus: 0,18kW. Sisemine läbimõõt: 630mm. Kõrgus: 490mm. Üldmõõtmed: 700×705mm (h). Seina paksus: 1mm. Põhja paksus: 1,5mm.
Sagedased küsimused 150L TRI-CLAMP mootoriga paagi kohta
Mis on TRI-CLAMP süsteem ja millised on selle eelised?
Milline on segistimootori kiirusvahemik?
Kas paak sobib toiduaine- ja farmaatsiakasutuseks?
Millised on üldmõõtmed ja toitevajadused?
Kuidas temperatuuri töötamise ajal jälgitakse?
| application_area | home, small production, industrial |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 CLAMP 1" 1/2 stainless steel valve (position not specified) |
| Kaal (kg) | 75.0 |
| Kõrgus (m) | 0.705 |
| Laius (m) | 0.63 |
| Pikkus (m) | 0.7 |
















