Katel 50L mootoriga Tri-Clamp inverteriga roostevaba teras
Kaubamärk: Polsinelli
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 14-30

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
Katel 50L mootoriga Tri-Clamp inverteriga roostevaba teras
50L TRI-CLAMP roostevabast terasest mootoriga pott inverteriga on ideaalne tööriist õlletootmise, toidu- ja farmaatsiasektori tootmiseks, kus nõutakse kvaliteetset toodet, ning sobib ka koduseks kasutuseks.
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, säilitab 50L CLAMP mootoriga pott toote organoleptilised omadused.
Paks kaas, mis on kinnitatud poti külge roostevabadest konksudest, tagab õige temperatuuri säilimise, samuti tänu segamislabadele, mis hoiavad toodet pidevas liikumises segurimootori abil. See on varustatud reduktormootoriga inverteriga, mis võimaldab reguleerida pöörlemiskiirust 6 kuni 42 p/min ning muuta pöörlemissuunda praktilise digitaalse juhtpaneeli kaudu.
Standardvarustuses on TRI-CLAMP kiirühendussüsteem, mis koosneb DN25 CLAMP 1" 1/2 roostevabast klapist, PG 20 roostevabast voolikuotsikust, tihenditest ja CLAMP klambritest. Peamised eelised on lihtne kokkupanek ja lahtivõtmine ilma tööriistadeta ning lihtne puhastamine tänu siledatele ühendustele. 50L pott on varustatud ka professionaalse kvaliteediga analoogtermomeetriga anduriga toote küpsetustemperatuuri hõlpsaks kontrollimiseks, kaanega, millel on roostevaba nupp ja käepidemed.
Omadused:
- Materjal: roostevaba teras 18/10 (AISI 304)
- Roostevabad käepidemed
- Tugevdatud roostevaba kaas roostevabade konksudega
- Ühefaasiline 220 Volt mootor ekraaniga
- Võimsustarve: 0,18 kW
- Reduktormootor 1:50 inverteriga: reguleeritav kiirus 6 kuni 42 p/min
- Roostevabad segamislabad
- CLAMP 1" 1/2 roostevaba klapp
- CLAMP 1" 1/2 roostevaba voolikuühendus PG20
- Roostevaba ühendus CLAMP 1" 1/2
- Roostevabad topeltliigendklambrid CLAMP 1" 1/2
- CLAMP tihendid
- Professionaalne analoogtermomeeter
- Roostevaba kaitse termomeetrile
- Sisediameeter: 455 mm
- Kõrgus: 370 mm
- Kogumõõtmed koos mootoriga: 525 x 605(k) mm
- Seinapaksus: 1 mm
- Põhjapaksus: 1,5 mm
Hoiatused: Meie potid on valmistatud AISI 304 roostevabast terasest, seega need EI sobi induktsioonkütte süsteemidele.
Sagedased küsimused 50L mootoriga Tri-Clamp poti kohta
Mis materjalist pott on valmistatud?
Kas see sobib induktsioonpliidile?
Kas segamiskiirust saab reguleerida?
Mis on TRI-CLAMP ühendussüsteem?
Millised on peamised kasutusvaldkonnad?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter (adjustable) |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with hooks |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve, TRI-CLAMP 1" 1/2" |
| Kaal (kg) | 25.0 |
| Kõrgus (m) | 0.605 |
| Laius (m) | 0.455 |
| Pikkus (m) | 0.525 |

















