Katel 50L CLAMP mootoriga roostevaba teras
Kaubamärk: Polsinelli
Ühik: tk
Laoseis: Ettetellimisel
Tarneaeg (päeva): 14-30

Tasuta transport pakiautomaati al.100eur v.a suuremahulised, üle 20kg kaaluvad tooted ja projektipakkumised- Tasuta kullertransport alates 200eur, v.a kaubaalustega saatmised ja projektipakkumised
- Tehnilised protsessi ja terviklahenduste konsultatsioonid on tasulised ja neid saab tellida siit . Projekti päring - edasta tootenimekiri meile. Riiklikud toetused seadme soetamiseks on leitavad siit
- Seoses ostuhindade kiire muutumisega on ainult tellimisel tooted prognoositava hinnaga - lõplik hind võib muutuda. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kui toode nõuab paigaldust - tellige kindlasti spetsialist paigaldama!
50 L TRI-CLAMP roostevaba mootoriga pott on ideaalne vahend õlletööstuse, toidu- ja farmaatsiasektori tootmiseks, kus nõutakse kvaliteetset toodet, sobib samuti koduseks kasutamiseks.
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, säilitab 50 L CLAMP mootoriga pott toote organoleptilised omadused.
Paks kaas, mis kinnitub poti külge roostevabade klambritega, tagab õige temperatuuri säilimise, tänu ka segamislabadele, mis hoiavad toodet pidevas liikumises 220 V 0,09 kW reduktormootori abil.
Standardvarustuses on TRI-CLAMP kiirühendussüsteem, mis koosneb DN25 CLAMP 1" 1/2 roostevabast ventiilist, PG 20 roostevabast voolikuotsikust, tihenditest ja CLAMP klambritest. Süsteemi peamised eelised on lihtne paigaldamine ja eemaldamine ilma tööriistadeta ning lihtne puhastamine tänu siledatele ühendustele. 50 L pott on varustatud ka professionaalse analoogtermomeetriga anduriga toote küpsetustemperatuuri mugavaks jälgimiseks, kaanega roostevaba nupu ja käepidemetega.
Tehnilised andmed: Materjal: AISI 304 roostevaba teras. Mootor: 220V 0,09kW. Reduktormootor: 28 p/min. Sisediameeter: 455mm. Kõrgus: 370mm. Seina paksus: 1mm. Põhja paksus: 1,5mm.
Hoiatused: AISI 304 roostevaba teras EI sobi induktsioonkütteseadmetele.
Korduma kippuvad küsimused 50L TRI-CLAMP mootoriga poti kohta
Mis on TRI-CLAMP süsteem ja millised on selle eelised?
Kas seda potti saab kasutada induktsioonpliidil?
Mis on segamislabade ja reduktormootori ülesanne?
Millised tarvikud kuuluvad standardvarustusse?
Millised on poti sisemõõtmed?
| application_area | home, small production, industrial |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.09 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 28 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve, TRI-CLAMP 1 1/2" |
| Kaal (kg) | 25.0 |
| Kõrgus (m) | 0.53 |
| Laius (m) | 0.455 |
| Pikkus (m) | 0.48 |
















