Korbfilter D570xH630mm Edelstahl
EAN: 2000005436611
Marke: Polsinelli
Stückzahl: stk
Stückzahl: Vorbestellung
Lieferzeit (Tag): 14-30
- Kostenlose Lieferung für Bestellungen über 400 €, ausgenommen Palettenlieferungen und Projektangebote.
- Aufgrund schneller Änderungen der Einkaufspreise haben nur bestellte Produkte einen vorhersehbaren Preis – der Endpreis kann sich ändern. Die Preise enthalten die gesetzliche Mehrwertsteuer (24 %). Wenn das Produkt installiert werden muss, bestellen Sie bitte einen Fachmann für die Installation!
20,41 €/Kg
Filtreerimiskorv D570xH630mm, roostevaba teras
Kasutusala
Filtreerimiskorv on mõeldud pruulimis- ja filtreerimisprotsesside jaoks, võimaldades eraldada teravilja kestad ja muud tahked osakesed virdest. Sobib meskimiseks, loputamiseks ja pruulimiseks samas anumas. Lisaks õlle valmistamisele kasutatav tinktuuride valmistamisel ning erinevate toorainete filtreerimisel.
Omadused
- Täielikult roostevabast terasest konstruktsioon
- Praktilised käepidemed korvi hõlpsaks eemaldamiseks
- Metallist võrkstruktuur 1,5 mm läbimõõduga avadega tagab tooraine täiusliku filtreerimise
- Ühildub temperatuurianduri sisendavaga varustatud anumatega
- Võimalik valmistada eritellimusel muudes mõõtmetes
Tehnilised andmed
| Parameeter | Väärtus |
|---|---|
| Materjal | roostevaba teras |
| Läbimõõt | 570 mm |
| Kogukõrgus | 630 mm |
| Korvi kõrgus | 610 mm |
| Jalgade kõrgus | 20 mm |
| Äärise tugevduse kõrgus | 30 mm |
| Avade läbimõõt | 1,5 mm |
| Sobiv anuma maht | 200 L |
| Gewicht (kg) | 22.0 |
| Höhe (m) | 0.63 |
| Breite (m) | 0.57 |
| Länge (m) | 0.57 |






