Katilas 100L motorizuotas Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Katel 100L mootoriga Tri-Clamp inverteriga roostevaba teras
100L TRI-CLAMP roostevabast terasest mootoriga pott inverteriga on ideaalne tööriist tootmiseks õlletootmis-, toidu- ja farmaatsiasektoris, kus nõutakse kvaliteetset toodet, ning sobib ka koduseks kasutuseks.
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, austab 100L CLAMP mootoriga pott toote organoleptilisi omadusi.
Paks kaas, mis on kinnitatud poti külge roostevabast terasest konksudega, tagab õige temperatuuri säilimise, samuti tänu meskimislabadele, mis hoiavad toodet pidevas liikumises segisti mootori abil, mis on varustatud inverteriga reduktormootoriga, võimaldades pöörlemiskiirust reguleerida 6 kuni 42 rpm ja pöörlemissuunda vahetada praktilise digitaalse klaviatuuriga juhtpaneeli kaudu.
Standardvarustusse kuulub TRI-CLAMP kiirühenduse süsteem, mis koosneb DN25 CLAMP 1" 1/2 roostevabast terasest klapist koos PG 20 roostevabast terasest vooliku otsikuga, tihenditest ja CLAMP klambritest. Süsteemi peamised omadused on lihtne kokkupanek ja lahtivõtmine, mis ei nõua tööriistu, ning lihtne puhastamine tänu siledatele liidetele. 100L pott on varustatud ka professionaalse kvaliteediga analoogtermomeetriga anduriga, mis võimaldab lihtsalt kontrollida toote valmistamistemperatuuri, roostevabast terasest nupuga ja käepidemetega kaanega.
Omadused
- Materjal: roostevaba teras 18/10 (AISI 304)
- Roostevabast terasest käepidemed
- Tugevdatud roostevabast terasest kaas roostevabast terasest konksudega
- Ühefaasiline 220 Volti mootor displeiga
- Võimsustarve: 0,18kW
- Reduktormootor 1:50 inverteriga: reguleeritav kiirus 6 kuni 42 rpm
- Roostevabast terasest meskimislabad
- CLAMP 1" 1/2" roostevabast terasest klapp
- CLAMP 1" 1/2" roostevabast terasest vooliku ühendus PG20
- Roostevabast terasest ühendus CLAMP 1" 1/2
- Roostevabast terasest topeltliigendklambrid CLAMP 1" 1/2
- CLAMP tihendid
- Professionaalne analoogtermomeeter
- Roostevabast terasest termomeetri kaitse
- Sisediameeter: 530mm
- Kõrgus: 490mm
- Üldmõõtmed koos mootoriga: 595 x 705mm (h)
- Seina paksus: 1mm
- Põhja paksus: 1,5mm
Meie potid on valmistatud AISI 304 roostevabast terasest, seega EI SOBI need induktsioonküttesüsteemidele.
Sagedased küsimused 100L mootoriga Tri-Clamp poti kohta
Milline on segisti pöörlemiskiiruse vahemik?
Kas see pott sobib induktsioonküttele?
Mida sisaldab TRI-CLAMP kiirühenduse süsteem?
Millised on poti üldmõõtmed?
Millistele sektoritele see pott on mõeldud?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter (motor speed adjustable) |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve, bottom position (CLAMP 1" 1/2) |
| Svoris (kg) | 50.0 |
| Aukštis (m) | 0.705 |
| Plotis (m) | 0.53 |
| Ilgis (m) | 0.595 |
319,00 €















