Katilas 300L motorizuotas Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Katel 300L mootoriga Tri-Clamp inverteriga roostevaba teras
300 L TRI-CLAMP roostevabast terasest mootoriga pott inverteriga on ideaalne tööriist tootmiseks õlletööstuses, toiduaine- ja farmaatsiasektoris, kus on nõutav kvaliteetne toode, samuti koduseks tootmiseks.
Valmistatud 18/10 roostevabast terasest (AISI 304), mis tagab täiusliku keemilise stabiilsuse, järgib 300 L CLAMP mootoriga pott toote organoleptilisi omadusi.
Paks kaas, mis on potile kinnitatud roostevabade konksudega, tagab õige temperatuuri säilimise tänu meskilabadele, mis hoiavad toodet pidevas liikumises segaja mootori abil, mis on varustatud inverteriga reduktormootoriga, võimaldades pöörlemiskiirust reguleerida vahemikus 6-42 p/min ja pöörlemissuunda vahetada mugava digitaalse juhtpaneeli kaudu.
Standardvarustuses on TRI-CLAMP kiirühendussüsteem, mis koosneb DN32 CLAMP 1" 1/2 roostevabast terasest klapist, PG 20 roostevabast terasest voolikuotsikust, tihenditest ja CLAMP klambritest. Süsteemi peamisteks omadusteks on lihtne kokku- ja lahtivõtmine ilma tööriistadeta ning hõlbus puhastamine tänu sujuvatele liitekohtadele. 300 L pott on varustatud ka professionaalse analoogtermomeetriga sondiga ning roostevabast terasest nupu ja sangadega kaanega.
300 L mootoriga roostevabast terasest õllepoti omadused Tri-Clamp ühendusega
- Materjal: roostevaba teras 18/10 (AISI 304)
- Roostevabast terasest sangad
- Tugevdatud roostevabast terasest kaas roostevabade konksudega
- Ühefaasiline 220 V mootor ekraaniga
- Võimsustarve: 0,18 kW
- Reduktormootor 1:50 inverteriga: reguleeritav kiirus 6-42 p/min
- Roostevabast terasest meskilabad
- Pihustuskuul
- CLAMP 1" 1/2" roostevabast terasest klapp
- CLAMP 1" 1/2" roostevabast terasest voolikuühendus PG20
- Roostevabast terasest ühendus CLAMP 1" 1/2
- Roostevabast terasest topeltliitklambrid CLAMP 1" 1/2
- CLAMP tihendid
- Professionaalne analoogtermomeeter
- Roostevabast terasest termomeetri kaitse
- Sisediameeter: 710 mm
- Kõrgus: 800 mm
- Üldmõõtmed koos mootoriga: 800 x 1055 mm (h)
- Seina paksus: 1,5 mm
- Põhja paksus: 2 mm
Meie potid on valmistatud AISI 304 roostevabast terasest, seega EI sobi need induktsioonküttesüsteemidele.
Sagedased küsimused 300L mootoriga poti kohta
Kas see pott sobib induktsioonpliidile?
Kuidas töötab inverteriga juhitav segaja?
Mis on TRI-CLAMP süsteem ja miks see on kasulik?
Kas seda potti saab kasutada toiduaine- ja farmaatsiatootmises?
Millised on üldmõõtmed ja maht?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 CLAMP 1" 1/2 position |
| Svoris (kg) | 150.0 |
| Aukštis (m) | 1.055 |
| Plotis (m) | 0.71 |
| Ilgis (m) | 0.8 |















