Katilas 75L motorizuotas Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
75 L Tri-Clamp nerūdijančio plieno motorizuotas katilas su dažnio keitikliu yra idealus įrankis gamybai aludarystės, maisto ir farmacijos sektoriuose, kur reikalingas kokybiškas produktas, taip pat tinkamas reikliai naudoti namuose.
Pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno (AISI 304), kuris garantuoja puikų cheminį stabilumą, 75 L Clamp motorizuotas katilas išsaugo produkto organoleptines savybes.
Storas dangtis, prie katilo pritvirtintas nerūdijančio plieno kabliais, užtikrina tinkamos temperatūros palaikymą, taip pat salyklo maišymo mentės, kurios laiko produktą nuolatiniame judesyje maišytuvo varikliu, aprūpintu reduktoriaus varikliu su dažnio keitikliu, leidžiančiu reguliuoti sukimosi greitį nuo 6 iki 42 aps./min ir keisti sukimosi kryptį per praktišką valdymo skydelį su skaitmenine klaviatūra.
Standartiškai komplektuojamas su Tri-Clamp greitojo sujungimo sistema, susidedančia iš DN25 Clamp 1" 1/2 nerūdijančio plieno vožtuvo su PG 20 nerūdijančio plieno žarnos antgaliu, tarpinėmis ir Clamp spaustukais. Pagrindinės šios sistemos savybės yra paprastas surinkimas ir išardymas be įrankių bei lengvas valymas dėl lygių jungčių.
Savybės: AISI 304 nerūdijančio plieno konstrukcija, analoginis termometras su zondu, sustiprintas dangtis su kabliais, salyklo maišymo mentės, reduktoriaus variklis su dažnio keitikliu (6-42 aps./min reguliuojamas), Tri-Clamp DN25 sujungimo sistema.
Techniniai duomenys: Talpa: 75L. Medžiaga: AISI 304. Galia: 0,18kW. Variklis: 220V vienfazis su dažnio keitikliu. Vidinis skersmuo: 455mm. Aukštis: 495mm. Sienelės storis: 1mm. Dugno storis: 1,5mm.
Įspėjimai: NETINKA indukcinio kaitinimo sistemoms.
Dažniausiai užduodami klausimai apie 75L Tri-Clamp motorizuotą katilą
Kokia yra dažnio keitiklio paskirtis reduktoriaus variklyje?
Ar katilas tinka indukciniam kaitinimui?
Kokie yra Tri-Clamp DN25 sujungimo privalumai?
Kodėl naudojamas AISI 304 nerūdijantis plienas?
Kokio maitinimo reikia varikliui?
| application_area | home, small production, industrial |
| automation_type | inverter, digital keypad |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced with stainless steel hooks |
| material | stainless steel 304 |
| package_depth | 455 |
| package_height | 705 |
| package_length | 525 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 valve CLAMP 1" 1/2, PG20 hose nozzle |
| Svoris (kg) | 37.5 |
| Aukštis (m) | 0.495 |
| Plotis (m) | 0.455 |
| Ilgis (m) | 0.525 |















