Katilas 150L motorizuotas Tri-Clamp su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
150L TRI-CLAMP nerūdijančio plieno motorizuotas katilas su dažnio keitikliu yra idealus įrankis gamybai aludarystės, maisto ir farmacijos sektoriuose, kur reikalingas kokybiškas produktas, taip pat tinkamas naudoti namuose.
Pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno (AISI 304), kuris garantuoja puikų cheminį stabilumą, 150L CLAMP motorizuotas katilas išsaugo produkto organoleptines savybes.
Storas dangtis, pritvirtintas prie katilo nerūdijančio plieno kabliukais, užtikrina tinkamos temperatūros palaikymą, taip pat dėka misinimo menčių, kurios palaiko produktą nuolatiniame judėjime maišytuvo varikliu, aprūpintu reduktoriniu varikliu su dažnio keitikliu, leidžiančiu reguliuoti sukimosi greitį nuo 6 iki 42 aps/min ir keisti sukimosi kryptį per praktišką valdymo skydelį su skaitmenine klaviatūra.
Standartiškai sumontuota TRI-CLAMP greito sujungimo sistema, susidedanti iš DN25 CLAMP 1"1/2 nerūdijančio plieno vožtuvo su PG20 nerūdijančio plieno žarnos atšaka, tarpiklių ir CLAMP spaustukų. Pagrindinės šios sistemos savybės yra lengvas surinkimas ir išmontavimas be įrankių, taip pat lengvas valymas dėka lygių sujungimų.
Savybės: AISI 304 nerūdijantis plienas, nerūdijančio plieno rankenos, sustiprintas nerūdijančio plieno dangtis su kabliukais, vienfazis 220V variklis su ekranu, reduktorinis variklis 1:50 su dažnio keitikliu (reguliuojamas greitis 6-42 aps/min), nerūdijančio plieno misinimo mentys, CLAMP 1"1/2" nerūdijančio plieno vožtuvas, profesionalus analoginis termometras su nerūdijančio plieno apsauga.
Techniniai duomenys: Medžiaga: AISI 304. Talpa: 150L. Galia: 0,18kW. Vidinis skersmuo: 630mm. Aukštis: 490mm. Bendri matmenys: 700×705mm (h). Sienelės storis: 1mm. Dugno storis: 1,5mm.
Dažnai užduodami klausimai apie 150L TRI-CLAMP motorizuotą katilą
Kas yra TRI-CLAMP sistema ir kokie jos privalumai?
Koks yra maišytuvo variklio greičio diapazonas?
Ar katilas tinka maisto ir farmacijos naudojimui?
Kokie yra bendri matmenys ir galios reikalavimai?
Kaip stebima temperatūra darbo metu?
| application_area | home, small production, industrial |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 CLAMP 1" 1/2 stainless steel valve (position not specified) |
| Svoris (kg) | 75.0 |
| Aukštis (m) | 0.705 |
| Plotis (m) | 0.63 |
| Ilgis (m) | 0.7 |
109,00 €















