Katilas 35L Tri-Clamp motorizuotas su dažnio keitikliu nerūdijantis plienas
Prekinis ženklas: Polsinelli
Mat.vienetas: Gab
Kiekis: Išankstinis užsakymas
Pristatymo terminas (diena): 14-30
![]()
-
Nemokamas pristatymas į siuntų terminalus užsakymams, kurių vertė viršija 100 eurų, išskyrus didelių gabaritų prekes, prekes, sveriančias daugiau nei 20 kg, ir projektinius pasiūlymus.
-
Nemokamas pristatymas kurjeriu užsakymams, kurių vertė viršija 200 eurų, išskyrus siuntas ant padėklų ir projektinius pasiūlymus.
- Piegādes laiks 2-5 darba dienas.
- Dėl greitų pirkimo kainų pokyčių tik užsakytos prekės turi numatomą kainą – galutinė kaina gali keistis. Kainos nurodytos su PVM (24%). Jei prekė reikalauja montavimo, būtinai užsisakykite specialistą ją sumontuoti!
Naudojimas: 35L TRI-CLAMP nerūdijančio plieno motorizuotas katilas su dažnio keitikliu yra idealus įrankis gamybai alaus, maisto ir farmacijos sektoriuose, kur reikalingas kokybiškas produktas, taip pat tinka naudoti namuose.
Savybės: Pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno (18/10), kuris garantuoja puikų cheminį stabilumą ir išsaugo produkto organoleptines savybes. Storas dangtis, pritvirtintas prie katilo nerūdijančio plieno kabliais, užtikrina tinkamos temperatūros palaikymą. Maišyklės variklis aprūpintas reduktoriniu varikliu su dažnio keitikliu, leidžiančiu reguliuoti sukimosi greitį nuo 6 iki 42 aps/min ir keisti sukimosi kryptį patogiu valdymo skydeliu su skaitmenine klaviatūra. Standartiškai aprūpintas TRI-CLAMP greito sujungimo sistema, kurią sudaro DN25 CLAMP 1" 1/2 nerūdijančio plieno vožtuvas su PG 20 nerūdijančio plieno žarnos antgaliu, tarpinės ir CLAMP spaustukai. Pagrindinės šios sistemos savybės – lengvas surinkimas ir išardymas be įrankių bei lengvas valymas dėl lygių jungčių. Aprūpintas profesionalios kokybės analoginiu termometru su zondu lengvam virimo temperatūros valdymui.
Techniniai duomenys: Medžiaga: AISI 304 nerūdijantis plienas (18/10). Talpa: 35L. Vienfazis 220V variklis su ekranu. Galios sąnaudos: 0,18kW. Reduktorinis variklis 1:50 su dažnio keitikliu: reguliuojamas greitis nuo 6 iki 42 aps/min. Vidinis skersmuo: 370mm. Aukštis: 370mm. Bendrieji matmenys su varikliu: 450 x 605mm (a). Sienelės storis: 1mm. Dugno storis: 1,5mm.
Įspėjimai: NETINKA indukcinėms šildymo sistemoms.
Dažniausiai užduodami klausimai apie 35L Tri-Clamp motorizuotą katilą
Iš kokios medžiagos pagamintas katilas?
Ar galima reguliuoti maišyklės greitį?
Ar katilas tinka indukciniam šildymui?
Kas yra TRI-CLAMP sujungimo sistema?
Kokie bendrieji matmenys?
| application_area | home, small production, industrial |
| data_logger | no |
| display_type | analog |
| lid_type | reinforced stainless steel lid with stainless steel hooks and knob |
| material | stainless steel 304 |
| package_height | 605 |
| package_length | 450 |
| power_consumption | 0.18 kW |
| power_supply | 220V |
| rotation_speed | 42 |
| tap_configuration | 1 stainless steel valve (CLAMP 1" 1/2) |
| Svoris (kg) | 17.5 |
| Aukštis (m) | 0.37 |
| Plotis (m) | 0.37 |
| Ilgis (m) | 0.45 |















